Pneuservis
Napsal uživatel Administrator
Pondělí, 27 Červen 2011 18:56
PDF Tisk Email

Nabízíme komplexní pneuservisní služby

 1. • přezutí pneu včetně výměny ventilků
 2. • opravy defektů pneumatik
  • vyvažování kol včetně ALU + OFF ROADl
  • huštění pneumatik inertním plynem PNEUMIX®
  • sezónní uskladnění pneumatik
  • ekologická likvidace pneumatik
  • opravy a renovace hlinikových disků (ALU)

 

 

V našem pneuservisu nabízíme prodej hliníkových kol a ocelových disků na vozy všech výrobců. Dále nabízíme kompletní sortiment pneuservisních prací pro osobní, lehké užitkové a 4x4 (off-road) vozy, plnění pneumatik inertním plynem, opravy defektů, opravy a renovace ALU-kol, uskladnění pneumatik atd.

Nová vyhláška Ministerstva dopravy

Zimní obutí
Dnem 1.července 2008 vstoupila v platnost nová vyhláška č. 202/2008. Nová dopravní značka přikazuje řidiči motorového vozidla v období od 1. listopadu do 30. dubna pokračovat v jízdě jen za použití zimních pneumatik. A to s hloubkou dezénu nejméně 4 mm na všech kolech.

Změna spočívá v zavedení 2 zcela nových příkazových dopravních značek „Zimní výbava“ (č. C 15a) a „Zimní výbava – konec“ (č. C 15b).
Vyobrazení a význam nově zaváděných dopravních značek:
Značka Zimní výbava (C 15a)

Značka přikazuje řidiči motorového vozidla kategorie M nebo N [1] v období od 1. listopadu do 30. dubna pokračovat v jízdě jen za použití zimních pneumatik, a to u motorových vozidel o maximální přípustné hmotnosti nepřevyšující 3 500 kg s hloubkou dezénu hlavních dezénových drážek nebo zářezů nejméně 4 mm na všech kolech a u motorových vozidel o maximální přípustné hmotnosti převyšující 3 500 kg s hloubkou dezénu hlavních dezénových drážek nebo zářezů nejméně 6 mm na všech hnacích kolech; použití zimních pneumatik může být nahrazeno použitím sněhových řetězů; pod značkou může být umístěna dodatková tabulka E 12 s uvedením odlišné úpravy doby platnosti.
Značka Zimní výbava - konec (C 15b)

Značka ukončuje platnost značky č. C 15a „Zimní výbava“.

Příkaz vyplývající ze svislé dopravní značky „Zimní výbava“ (č. C 15a) nekončí na vzdálenější hranici nejbližší křižovatky, její platnost ukončuje až svislá dopravní značka „Zimní výbava – konec“ (č. C 15b).

Kategorie M – motorová vozidla, která mají nejméně čtyři kola a používají se pro dopravu osob.

Kategorie N – motorová vozidla, která mají nejméně čtyři kola a používají se pro dopravu nákladů.


Aktualizováno Sobota, 12 Listopad 2011 15:13